در زیر لیستی از پرسش و پاسخ هایی که توسط کاربران وب سایت سید محمد حسین حسینی از طریق راه‌هایی مانند ایمیل، تلگرام واینستاگرام مطرح شده است، عنوان شده تا کاربران بتوانند پاسخ سوالات خود را بسیار سریع تر یابند.

شما نیز می توانید در صفحه مشاوره سئو پرسش خود را عنوان کنید.

گفتنی است که اگر هر کدام از پرسش کنندگان از عنوان شدن پرسش خود در این صفحه رضایت ندارند، میتوانند به ایمیل مذکور در صفحه مشاوره سئو ، عدم رضایت خود را عنوان کنند .

درحال تکمیل، بزودی تکمیل میگردد.

این وب سایت در ظاهر مشکل خاصی نداره، از لحاظ سرعت کمی ضعیف هست، روی سئو و طراحی UI/UX سایت باید کار بشه، عناوین و محتوای کافی و مناسب چندانی نداره و یک سایت معمولی هست که تازه کارش شروع شده. در کل از نظر بنده سایتی نیست که تو حوزه خودش، مشتری بتونه بهش اعتماد کنه چون یسری فاکتورهای حداقلی رو نداره. اگر هدف این سایت فروش بالای محصولاتشه، باید در حوزه خودش “متمایز از دیگران” و بسیار بهتر باشه، چون فروش ، اونم فروش گوشی موبایل چیزی نیست که بشه اعتماد کاربر رو به راحتی جلب کرد.

معمولا در 6 ماه اول راه اندازی سایت، جایگاه نتایج خیلی دچار نوسان هست. به عبارتی دیگه توسط الگوریتم google dance، گوگل درحال بررسی ارزش صفحه می باشد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره نویسنده

سید محمد حسین حسینی، طراح و توسه دهنده وب سایت (front end) با بیش از 5 سال تجربه در زمینه طراحی و توسعه وب سایت و صفحات وب، سئو، وردپرس و.. می‌باشد.

بیوگرافی و رزومه

سید محمد حسین حسینی در شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.